Pod patronatem kulturaonline.pl
Reklama:
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > Konkursownia [26.04.2016]

Konkursownia [26.04.2016]

2016-04-26 red.
 

ENEMEF: Noc Horrorów

29 kwietnia br. w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Horrorów. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć w jedną noc na wielkim ekranie trzy mrożące krew w żyłach filmy, które w ciągu kilku ostatnich miesięcy pojawiły się w polskich kinach: „The Canal”, „Po tamtej stronie drzwi” oraz premierowo „Bone Tomahawk”.

ENEMEF: Noc Horrorów to maraton dla widzów o mocnych nerwach, którzy uwielbiają adrenalinę i kino z dreszczykiem. Specjalnie dla nich tej nocy ożyją demoniczne kreatury, urzeczywistnią się najstraszniejsze legendy, złe duchy przenikną do świata żywych, a z ekranu poleje się krew. Wszystko to za sprawą trzech mrożących krew w żyłach filmów, które w ciągu kilku ostatnich miesięcy pojawiły się w polskich kinach. W repertuarze:

- budzący niepokój PO TAMTEJ STRONIE DRZWI

- przerażający i krwawy BONE TOMAHAWK - premierowo!

- przyprawiający o dreszcze THE CANAL

 Więcej informacji na http://www.enemef.pl

ENEMEF: NOC HORRORÓW odbędzie się 29 kwietnia (piątek) jednocześnie w 19 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina: Gdańsk, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Poznań Malta, Szczecin, 29 kwietnia. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS ENEMEF NOC HORRORÓW i nazwę preferowanego kina, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28.04 do godz. 10:00.

 

ENEMEF: Noc Kapitana Ameryki

6 maja br. w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kapitana Ameryki. To wyjątkowa szansa, aby obejrzeć trzy filmy z Kapitanem Ameryką, w tym najnowszy „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów” w dniu premiery!

ENEMEF: Noc Kapitana Ameryki zamieni zwyczajną noc w niesamowitą przygodę z jednym z najbardziej znanych bohaterów Uniwersum Marvela w roli głównej! Steve Rogers wraz z resztą drużyny Avengers wypełnią każdą minutę maratonu solidnymi dawkami super mocy, mega efektów, porywającej akcji i ciętego dowcipu. W repertuarze:

- KAPITAN AMERYKA: PIERWSZE STARCIE,

- KAPITAN AMERYKA: ZIMOWY ŻOŁNIERZ,

- KAPITAN AMERYKA: WOJNA BOHATERÓW - premierowo!

Więcej informacji na http://www.enemef.pl

ENEMEF: NOC KAPITANA AMERYKI odbędzie się 6 maja (piątek) jednocześnie w 30 kinach sieci Multikinoh w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina: Kraków, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, 6 maja. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS ENEMEF NOC KAPITANA AMERYKI i nazwę preferowanego kina, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28.04 do godz. 10:00.

Zobasz pozostałe konkursy:

Komentarze
  • Lublin tęskni za konkursem:(

    • Nie tylko Lublin ;) Wybrałbym się do kina na Noc Horrorów. :)

  • Ani "Noc horrorow",ani tez "Noc Kapitana Ameryki" nie sprawia,abym zdecydowal sie zarwac noc.

  • Jeżeli miałabym wybierać jedno z wydarzeń, na które się wybiorę, to byłaby to Noc Horrorów, ale i tak nie jestem przekonana, żeby repertuar zachęcił mnie do zarwania nocy.

  • a gdzie są wyniki konkursów?

  • czy ktoś coś wygrał?