Pod patronatem kulturaonline.pl
Reklama:
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > Konkursownia [29.04.2016]

Konkursownia [29.04.2016]

2016-04-29 red.
 

W dniach 6-8 maja w Kinie Atlantic będzie można zobaczyć przedpremierowo film „Dzień Matki”. Julia Roberts, Jennifer Aniston oraz Kate Hudson w nowym filmie Garryego Marshalla, reżysera takich hitów jak „Pretty Woman” czy „Walentynki”.

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. SANDY – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. MIRANDA – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. JESSE – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. BRADLEY – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

6 maja, godz. 18:30

KONKURS

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie do Kina Atlantic w Warszawie. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS DZIEŃ MATKI, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 4.05 do godz. 10.00.

Zobasz pozostałe konkursy:

Komentarze
  • Zapowiada się bardzo fajny, lekki przyjemny film, na którym będzie można się pośmiać z niegłupich dowcipów. Z chęcią obejrzę i mam nadzieję, że się nie zawiodę.