Pod patronatem kulturaonline.pl
Reklama:
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > Konkursownia [9.05.2016]

Konkursownia [9.05.2016]

2016-05-09 red.
 

Na kolejne spotkanie Ladies Night zapraszamy Was już 12 maja o godzinie 19:30! Czeka na Was pokaz filmu "Dzień Matki".

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Sandy – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha.

Miranda – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Jesse – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. Bradley – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Cinema City w Warszawie, Galeria Mokotów, 12 maja. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS DZIEŃ MATKI, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11.05 do godz. 10:00.

Komentarze
  • Szkoda,że tylko do kin w Warszawie....

  • oj tak szkoda, że tylko Warszawa ale z pewnością przy najbliższej okazji będą i inne miasta..